ViewPro s.c. – to najlepszy partner.

Zarząd
Tomasz Mróz

Tomasz Mróz

Justyna Mróz

Zarządzanie zespołem, projektowanie i tworzenie urządzeń, realizacja projektów, testy oraz wdrażanie.Specjalistka w komunikacji NVC, wsparcie dla działu obsługi klienta

Rozpoczęliśmy naszą wspólną działalność w 2014 roku jako firma ViewPro s.c. Cel jaki nam przyświeca to maksymalne uproszczenie wywoływania zdjęć i tworzenia wspaniałych albumów z unikalną oprawą. Wszystko co potrzebujesz do zamiany świata cyfrowego na prawdziwą księgę wspomnień znajdziesz w naszej ofercie.

Citizen - drukarki termosublimacyjne

Od początku jesteśmy przedstawicielem firmy Citizen na rynku polskim. Import profesjonalnych drukarek oraz pakietów drukujących to nasza specjalność. W ofercie posiadamy wszystkie drukarki do zdjęć oraz świadczymy pełne wsparcie techniczne dla sprzedanych produktów. Dokładamy wszelkich starań, aby współpraca z nami była jak najlepsza.
Dodatkowo zajmujemy się tworzeniem oprogramowania. Mamy zespół 4 doświadczonych osób, dla których nie ma przeszkód i tylko czekają na nowe wyzwania. Współpracujemy również z zewnętrznymi firmami, które chętnie nam pomagają przy dużych projektach.
W zakresie usług wykonujemy wszelkiego rodzaju projekty oraz instalacje elektryczne. Wykorzystując nasz potencjał wprowadziliśmy produkcję obudów oraz rozdzielni elektrycznych, oferujemy obróbkę blach poprzez cięcie laserem i malowanie w nowoczesnej lakierni proszkowej.


Najczęściej kupowane

działy

Producent fotobudek i pocztówkomatów

Jesteśmy producentem pocztówkomatów i fotobudek w wersji vendingowej ( bezobsługowej ) oraz obsługowej. Obecnie na polskim rynku fotobudki cieszą się dużą popularnością na przyjęciach weselnych, firmowych i okolicznościowych.

Nasze urządzanie od samego początku zostały zaprojektowane jako urządzenia mobilne i wykonane z najwyższej jakości komponentów. Przy produkcji korzystamy z wiodących producentów podzespołów takich jak: Canon, Citizen, Comestero.

Jesteśmy producentem oprogramowania co daje nam elastyczność w dopasowaniu się do potrzeb obecnego rynku. Nasz program w wersji vendingowej jest oprogramowaniem dedykowanym do pracy bezobsługowej dając pełną kontrolę nad fotobudką czy pocztówkomatem i komplet niezbędnych informacji dla jej właściciela. Najważniejsze cechy tego oprogramowania to : automatyczne wykrywanie usterek, raportowanie na email ( stan urządzenia, stan gotówki, stan mediów drukujących ), automatyczny raport do rozliczenia miesięcznego maszyny.

Thank you for your trust.

Magda Gruszka
2022-11-18
poleca
Firma godna polecenia!!!!
Piotr Mazur
2021-11-13
poleca
Serdecznie polecam program do fotobudki Fotillo
Ewa Gromysz
2019-11-12
poleca
Z całego serca polecam firmę ViewPro. Miła współpraca i profesjonalny sprzęt.
Anna Gębska
2019-11-12
poleca
Pełen profesjonalizm i super podejście do klienta. Polecam
Kamil Polin
2018-07-17
poleca
Jestem użytkownikiem programu sesjaparty!program świetny! Dodatkowo firma bardzo pomocna w ustawieniu oraz wytlumaczeniu obsługi. Polecam zadowolony użytkownik!!;)
ViewPro s.c.
What Our Clients Say
5.00 rating (38 reviews)